<span>Heidi Klum po porodu.</span> Zářila na show Victoria's Secret

Relax
21. 11. 2009 07:23
Modelka Heidi Klumová.
Modelka Heidi Klumová.

Modelka Heidi Klumová na přehlídce.Světoznámá modelka Heidi Klumová se pět týdnů po porodu dcery stala hvězdou přehlídky spodního prádla Victoria's Secret. Show se uskutečnila ve čtvrtek večer v New Yorku. Do kategorie topmodelek zařadila firma pro newyorskou přehlídku i pět nových tváří.

Nejbouřlivějších ovací publika se ale dostalo Klumové, která předvedla fialový korzet lehce zakrytý šaty se sukní z nadýchaného bílého tylu. Klumová, která obvykle prezentuje na každoroční přehlídce Victoria's Secret ty nejexkluzivnější modely, se nicméně na pódiu objevila jen jednou. Diamanty zdobenou podprsenku v ceně tří milionů dolarů (52 milionů korun) tak představila jiná vyhledávaná modelka spodního prádla Marissa Millerová, která se již v minulosti objevila na obálce prestižního časopisu Sports Illustrated Swimsuit.

Nápadné šperky byly průvodním mottem přehlídky, na níž k dalším nezbytným doplňkům patřily štóly z umělých kožešin a vysoké kozačky.

ČTĚTE TAKÉ: Tereza Maxová získala pro nadaci čtyři miliony korun

Klumové mohli u diváků konkurovat údajně snad jen hudební hosté, populární americká hiphopová skupina Black Eyed Peas, především pak jediná ženská členka kapely Fergie, která zazářila v černém body zdobeném drahokamy. Přehlídku bude vysílat 1. prosince televize CBS.

Foto: ČTK

Autor: ČTK

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ