Mourinha a hráče Chelsea oslňoval laserem. "Lapla" ho policie

12. 12. 2013 10:45
Trenér Chelsea Jose Mourinho.
Trenér Chelsea Jose Mourinho.

Trenér Chelsea a dva hráči londýnského klubu byli při středečním zápase Ligy mistrů oslňováni laserem. Divák si vedle Josého Mourinha vybral za terč i Brazilce Oscara a dalšího záložníka Belgičana Edena Hazarda. Londýnská policie muže s laserem zadržela a odvezla na stanici.

"Ano, někdo na mě svítil, cítil jsem zelený laserový paprsek. Ale nebolelo to a když zápas probíhá, není čas se tím trápit," řekl Mourinho britským médiím. Portugalského kouče kdosi z hlediště Stamford Bridge oslnil ve druhém poločase, načež hlasatel na stadionu varoval fanoušky v angličtině i rumunštině.

Podobně pocítil laserové paprsky na začátku této sezony brankář Swansea Gerhard Tremmel při zápase Evropské ligy proti jinému klubu z Rumunska Ploješti.

Gólman Chelsea Petr Čech v zápase se Steauou na hřišti nebyl. Protože už měl anglický tým postup jistý, dostal Čech volno a zůstal na lavičce. Chelsea zvítězila 1:0.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP

Další čtení

Soud otevřel případ odpírače vojny. Za komunistů odmítl vojenské cvičení

Zahraničí
Aktualizováno: 30. 4. 2025 02:06
ilustrační foto

Budete pálit čarodějnice? Nahlaste se hasičům, ušetříte problémy všem

30. 4. 2025

Při požáru restaurace na severovýchodě Číny zemřelo 22 lidí, příčina je neznámá

Zahraničí
29. 4. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ