NHL v Praze: <span>ještě je k mání</span> skoro tisíc lístků

24. 9. 2008 14:15
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Ilustrační fotoVstupenky na zápasy kanadsko-americké NHL mezi hokejisty New York Rangers a Tampa Bay Lightning, které se 4. a 5. října uskuteční v Praze, jsou stále ještě v prodeji. K dispozici je ještě více než 400 vstupenek na sobotní i nedělní duel.

Jedná se o lístky, které byly původně blokovány pro potřeby zámořských klubů a jejich představitelé je nevyužili.

"Myslím, že jsme tím trochu zkomplikovali činnost překupníkům," řekl na dnešním neformálním setkání s novináři Karel Tejkal, mluvčí České sportovní, která první představení NHL v tuzemsku v historii organizuje.

Vstupenky zejména v nižších cenových kategoriích na místa v horním prstenci O2 Areny v cenách od 2990 do 3990 korun je možné zakoupit na terminálech Sazky po celé republice a na internetových stránkách sazkaticket.cz.

K dispozici je ale i několik desítek vstupenek do spodní části hlediště libeňské arény.

Foto: AP

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Kdysi ho chtěli popravit. Po 38 letech ho soud dnes propustil na svobodu

Domácí
19. 9. 2025
Tomáš Garrigue Masaryk

Vzkaz z minulosti. Prezident Pavel otevře obálku s posledními slovy Masaryka

Domácí
19. 9. 2025

Muzeum v Turnově vytvořilo expozici s replikami korun českých císařů a králů

Kultura
19. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ