Andy Roddick se utkal v tenisové exhibici v Madison Square Garden v New Yorku s Rogerem Federerem. V rámci odlehčeného rázu akce napodoboval i svérázný styl Rafaela Nadala. V ženském zápase si zase Caroline Wozniacká pozvala na kurt jako posilu proti Marii Šarapovové svého přítele Roryho McIlroye, čerstvou golfovou světovou jedničku.
Severoirský golfista i švýcarský tenisový fenomém měli za sebou bleskové přelety. Federer nastoupil proti Roddickovi jen dva dny po svém vítězství na turnaji v Dubaji. McIlroy zase jen pár hodin před exhibicí triumfoval na Floridě a stanul ve dvaadvaceti letech na prvním místě golfového žebříčku.
McIlroy ale nebyl hlavním aktérem akce. Na kurt si ho pozvala jeho přítelkyně a bývalá světová jednička Caroline Wozniacká, který svojí lásce předala raketu a míčky a nechala ho proti Šarapovové odehrát jednu výměnu. Nová golfová superstar za ní sklidila od nadšeného publika bouřlivé ovace. Byla to reakce za to, že Šarapovová si těsně předtím na kurtě střihla taneček z jedním s diváků z V.I.P. lože. Samotný zápas dopadl ve prospěch Rusky v poměru 6:3, 6:4.
Mnohem vyrovnanější byl souboj dalších bývalých světových jedniček Roddicka s Federerem. Domácí Američan v něm porazil švýcarského hosta 7:5 a 7:6, ale stejně jako u jejich kolegyň byla zábava důležitější než výsledek.
Nejvíc se diváci bavili při ukázce Roddickových imitátorských schopností. Tentokrát si vzal na paškál urputný tenisový styl světové dvojky Rafaela Nadala a jeho typický forhendový došvih za hlavu.