Autor: - kva -

Běžkyně na lyžích Petra Nováková (ilustrační foto).

Tour de Ski
Nováková si díky parádní stíhačce polepšila, bodoval i Jakš

Běžkyně na lyžích Petra Nováková skončila v Lenzerheide devátá ve stíhacím závodu volnou technikou na deset kilometrů a ve třetí etapě Tour de Ski tak... víceDiskuse (5)

Běžec na lyžích Martin Jakš na Tour de Ski.

Tour de Ski
Druhou etapu ovládl Cologna, Nováková skončila v první dvacítce

Aktualizováno 31.12. 18:31Mužskou klasickou patnáctku vyhrál v druhé etapě Tour de Ski domácí Švýcar Dario Cologna, nejlepšímu Čechovi Martinu Jakšovi unikla o šest desetin sekundy... víceDiskuse (5)

Lukáš Bauer byl po čtvrtečním závodě nespokojený.

Tour de Ski
Nikdo nechtěl spolupracovat, vztekal se Bauer v cíli

Původní zpráva "Některým vyhovuje vrabec v hrsti," láteřil běžec na lyžích Lukáš Bauer po dojezdu do cíle čtvrteční etapy mezi Cortinou a Toblachem Tour de Ski. Nemohl... více

Bauerovi se kvalifikace nevydařila.

Tour de Ski
Jakš a Nývltová vypadli ve čtvrtfinále, Bauer neuspěl

Aktualizováno 02.01. 17:01Lyžaři Martin Jakš a Eva Nývltová skončili ve sprintu na Tour de Ski v Oberstdorfu shodně ve čtvrtfinále. Obhájce celkového prvenství Lukáš Bauer neuspěl v... více