Ztracený si našel milenku. Ale je v tom zádrhel

Relax
9. 1. 2015 10:00
bez popisku 695287
bez popisku 695287

Marek Ztracený (29) si našel milenku. Ne ovšem v reálném životě, ale pouze díky novému klipu, který právě natáčel. Některé scény s neznámou kráskou jsou vážně hodně sexy. Mrkněte se!

Marek do klipu potřeboval sehnat milenku, která by ale splňovala určitá kritéria. Udělal proto to nejjednodušší, co vůbec mohl. Zmobilizoval svůj fanklub a podal si inzerát. Z deseti finalistek si potom Ztracený vybral. "Po dlouhé době to bude hraný klip. Bude v něm se mnou hrát Eliška Křenková, která bude moje partnerka a bude mě tam podvádět. Na konci se ale ukáže, že nic není, jak se zdá a i já tady budu mít krátkou scénu s milenkou. Tu jsme vybrali na Facebooku," vysvětlil Ztracený.

A jak jeho čerstvá milenka vlastně vypadá? "Je taková hodně mlaďounká, ale to milenky mají být, ne? Nevím, kolik jí je, ale přes osmnáct snad jo," krčil Marek rameny. V klipu si zahraje také sto lidí z jeho fanklubu. "Hledali jsme ve fanklubu sto lidí, kteří by si zahráli komparz na jakože koncertu. A mimo jiné jsme na Facebook dali také inzerát, že sháním milenku. Na pár sekund," dodal důrazně hudebník s tím, že záběr bude krátký. "Přihlásilo se hodně krásných žen, ale museli jsme vybrat jednu. Dostal jsem na výběr z deseti. Nakonec se o to ale stejně postarali kluci ze štábu, protože je zajímalo, jak bude vysoká a aby se tam hodila." 

Herečka Eliška Křenková, která hraje Ztraceného přítelkyni, s nevěrou prý zatím žádnou zkušenost nemá. "Ale nesouhlasím s tím! Kdyby se můj partner třeba líbal s jinou, tak mě to asi hodně naštve. Ale záleží na situaci, nevím, jestli bych se kvůli tomu s ním rozešla. Důveru to nalomí určitě," mínila Křenková, která s kudrnatými vlásky působila všelijak, jen ne jako nevěrnice. "Padla na mě volba asi proto, že na první pohled vypadám nevinně a ne tak, že bych mohla podvést," usmívala se Eliška.

Autor: - lem - Foto: Hermína

Další čtení

Zdeněk Troška: Co si myslí kritici, je mi zcela u…

Relax
25. 4. 2025
4/2025 INTERVIEW

Chat: Jak na správnou epilaci?

Relax
24. 4. 2025
ilustrační foto

Porno pravidelně sleduje polovina Čechů, ženy podstatně méně, ukázal průzkum

Relax
22. 4. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ