Nejkrásnější muž Karas: První šedivý vlas mi našla máma v šesté třídě

Relax
4. 2. 2015 07:00
Josef Karas je pohledný muž. V mládí ale prý hezký nebyl.. no, málokdo tomu asi věří.
Josef Karas je pohledný muž. V mládí ale prý hezký nebyl.. no, málokdo tomu asi věří.

Náš nejpopulárnější český krasavec Josef Karas (36) v současné době vypadá naprosto skvěle. Má charisma a ženy z něj šílí. Podle něj tomu tak ale v minulosti rozhodně nebylo. Dokonce o sobě tvrdí, že byl ošklivý!

"Když jsem byl mladší, tak jsem opravdu nebyl moc hezký kluk. Nestávalo se, že by o mě někdo mluvil jako o hezkém klukovi," svěřil se pohledný Josef na natáčení barrandovského pořadu Sejdeme se na Cibulce.

"Dokonce jsem měl první šedivý vlas už v šesté třídě. Našla mi ho moje máma. Od té doby mi pak vlasy šedivěly stále víc. Kvůli focení a reklamám mi vlasy melírovali," pokračoval dál krasavec, který si v dětství asi vyslechl spoustu ošklivých věcí. "Do osmnácti let jsem opravdu slýchal jen to, že mám hezké oči," prozradil nečekaně. Z hloupých řečí si ale jako správný chlap nikdy nic nedělal. "Že jsem byl ošklivý, to mi bylo jedno. Rád jsem se hýbal a sportoval a to pro mě byla priorita," dodal.

Autor: - lem - Foto: Jonathan Kšajt, Jiří Pitrof

Další čtení

V Safari Parku Dvůr Králové se poprvé v historii vylíhlo mládě volavky obrovské. Za poslední rok se v zoo na světě vylíhlo jen mládě ve Francii.

V zoo Dvůr se poprvé narodila volavka obrovská, odchovy v zajetí jsou vzácné

Relax
9. 4. 2025
Mořští koníci v expozici Akva Tera, 8. dubna 2025 Plzeň. Na snímku koníček vzpřímený, hippocampus erectus.

Zoo Plzeň po 25 letech chová mořské koníky, má jich 15 a chce je množit

Relax
8. 4. 2025

Soutěž o poukazy do Aqualand Moravia

Relax
10. 4. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ