9. srpna - Výsledky 5. den
27.06.2016 14:20
Šerm
Muži - kord:
Finále: Pak Sang-jong (Korea) - Imre (Maď.) 15:14
O 3. místo: Grumier (Fr.) - Steffen (Švýc.) 15:11.
Další pořadí: 5. Borel (Fr.), 6. Minobe (Jap.), 7. Heinzer (Švýc.), 8. Novosjolov (Est.), ...33. Beran (ČR)
Házená - muži:
Skupina A:
Katar - Francie 20:35 (13:16), Tunisko - Dánsko 23:31 (10:17), Argentina - Chorvatsko 26:27 (15:14).
Skupina B:
Německo - Polsko 32:29 (16:14), Brazílie - Slovinsko 28:31 (13:16), Egypt - Švédsko 26:25 (12:13).
Volejbal - muži:
Skupina A:
Rusko - Argentina 1:3 (-18, 18, -18, -21), Brazílie - Kanada 3:1 (-24, 18, 22, 17),
Skupina B:
Polsko - Írán 3:2 (17, 23, -23, -20, 16), Kuba - Egypt 0:3 (-22, -15, -22).
Veslování:
Muži:
Skif - 2. čtvrtfinále: 1. Drysdale (N. Zél.) 6:46,51, 2. Synek (ČR) 6:50,51 - postoupil do semifinále.
Dvojka bez korm. - 2. semifinále: 1. Bond, Murray (N. Zél.) 6:23,36, ...6. Helešic, Podrazil (ČR) 6:32,85 - pojedou finále B.
Čtyřka bez korm. lehkých vah - 2. semifinále: 1. Švýcarsko 6:17,85, ...6. ČR (Kopáč, J. Vetešník, O. Vetešník, Vraštil) 6:33,43 - pojedou finále B.
Ženy:
Skif - 1. čtvrtfinále: 1. Twiggová (N. Zél.) 7:31,79, 2. Topinková Knapková (ČR) 7:37,04 - postoupila do semifinále.
Dvojskif - 2. semifinále: 1. Madajová, Fularczyková-Kozlowská (Pol.) 6:50,63, ...6. L. Antošová, Fleissnerová (ČR) 7:03,79 - pojedou finále B.
Jezdectví:
Všestrannost - jednotlivci: 1. Jung (Něm./kůň Sam) 40,90, 2. Nicolas (Fr./Piaf de B'Neville) 48,00, 3. Dutton (USA/Mighty Nice) 51,80, 4. Griffiths (Austr./Paulank Brockagh) 53,10, 5. Burton (Austr./Santano II) 53,60, 6. Johnstone (N. Zél./Balmoral Sensation) 59,30, 7. Todd (N. Zél./Leonidas II) 62,00, 8. Chua Tchien (Čína/Don Geniro) 63,60.
Všestrannost - družstva: 1. Francie (Nicolas/Piaf de B'Neville, Laghouag/Entebbe De Hus, Vallette/Qing Du Briot Ene Hn, Lemoine/Bart L) 169,00, 2. Německo 172,80, 3. Austrálie 175,30, 4. Nový Zéland 178,80, 5. Británie 252,10, 6. Nizozemsko 252,60, 7. Brazílie 280,90, 8. Irsko 286,40.
Pozemní hokej - muži:
Skupina A:
Nový Zéland - Španělsko 2:3 (2:2),
Brazílie - Velká Británie 1:9 (1:3)
Belgie - Austrálie 1:0 (1:0).
Skupina B:
Argentina - Indie 1:2 (0:1), Německo - Irsko 3:2 (1:1), Nizozemsko - Kanada 7:0 (3:0)
Ragby - muži:
Skupina A:
USA - Argentina 14:17 (0:7), Fidži - Brazílie 40:12 (7:5).
Skupina B:
Austrálie - Francie 14:31 (0:17), JAR - Španělsko 24:0 (14:0).
Skupina C:
Velká Británie - Keňa 31:7 (24:0), Nový Zéland - Japonsko 12:14 (7:7).
Šerm:
Muži - kord:
1. kolo: Schwantes (Braz.) - Beran (ČR) 8:6 po prodl.
Stolní tenis:
Ženy: Dvouhra - čtvrtfinále:
Ting Ning (1-Čína) - Ying Han (5-Něm.) 4:0 (8, 5, 3, 7), Fukuharaová (6-Jap.) - Feng Tianwei (2-Sing.) 4:0 (12, 8, 7, 5), Li Siao-sia (3-Čína) - Cheng I-Ching (7-Tchaj-wan) 4:0 (5, 5, 6, 6), Kim Song-ri (KLDR) - Yu Mengyu (9-Sing.) 4:2 (8, -6, 5, 6, -9, 6).
Muži: Dvouhra - čtvrtfinále:
Čang Ťi-kche (2-Čína) - Niwa (Jap.) 4:1 (-5, 4, 7, 7, 4), Samsonov (7-Běl.) - Ovtcharov (3-Něm.) 4:2 (-8, 7, 17, -4, 2, 12)
Tenis:
Muži: Dvouhra - 2. kolo:
Donskoj (Rus.) - Ferrer (7-Šp.) 3:6, 7:6 (7:1), 7:5, Simon (15-Fr.) - Sugita (Jap.) 7:6 (7:3), 6:2, A. Murray (2-Brit.) - Mónaco (Arg.) 6:3, 6:1, Johnson (USA) - Elias (Portug.) 6:3, 6:4, Bellucci (Braz.) - Cuevas (11-Urug.) 6:2, 4:6, 6:3.
Čtyřhra - čtvrtfinále:
M. López, Nadal (6-Šp.) - Marach, Peya (Rak.) 6:3, 6:1, Mergea, Tecau (5-Rum.) - Melo, Soares (3-Braz.) 6:4, 5:7, 6:2, Nestor, Pospisil (7-Kan.) - Fognini, Seppi (It.) 6:3, 6:1, Johnson, Sock (USA) - Bautista, Ferrer (8-Šp.) 6:4, 6:2.
Ženy: Dvouhra - 3. kolo:
Kvitová (11-ČR) - Makarovová (Rus.) 4:6, 6:4, 6:4, Keysová (7-USA) - Suárezová (Šp.) 6:3, 3:6, 6:3, Siegemundová (Něm.) - Flipkensová (Belg.) 6:4, 6:3, Puigová (Portor.) - Muguruzaová (3-Šp.) 6:1, 6:1, Kasatkinová (Rus.) - Erraniová (It.) 7:5, 6:2, Svitolinová (15-Ukr.) - S. Williamsová (1-USA) 6:4, 6:3.
Čtyřhra - 2. kolo:
Hlaváčková, Hradecká (6-ČR) - Pcheng Šuaj, Čang Šuaj (Čína) 6:4, 6:4.
Kanoistika - slalom:
Muži - C1: 1. Gargaud Chanut (Fr.) 94,17(0 tr. sekund), 2. Beňuš (SR) -0,85 (0), 3. Haneda (Jap.) -3,27 (0), 4. Gebas (ČR) -3,40 (0), 5. Tasiadis (Něm.) -3,73 (2), 6. Savšek (Slovin.) -5,19 (4), 7. Eichfeld (USA) -5,52 (4), 8. Elosegi (Šp.) -7,10 (4).
Sportovní střelba:
Ženy:
Finále: Korakakiová (Řec.) - Karschová (Něm.) 8:6,
o 3. místo: Diethelmová Gerberová (Švýc.) - Čang Ťing-ťing (Čína) 8:4.
Další pořadí: 5. Koršunovová (Rus.), 6. Salukvadzeová (Gruzie), 7. Čo Jong-sok (KLDR), 8. Bonevová (Bulh.).
Jachting:
Muži:
RS:X - po šesté rozjížďce: 1. Dempsey (Brit.) 9, ...31. Lavický (ČR) 142.
Laser - po čtvrté rozjížďce: 1. Alsogaray (Arg.) 7, ...28. Teplý (ČR) 67.
Ženy:
Laser Radial - po čtvrté rozjížďce: 1. Sü Li-ťia (Čína) 7, ...12. Kozelská Fenclová (ČR) 29.
Vzpírání:
Ženy - do 63 kg: 1. Teng Wej (Čína) 262 kg - světový rekord (trh 115 + nadhoz 147), 2. Čche Hjo-sim (KLDR) 248 (105+143), 3. Goričevová (Kaz.) 243 (111+132), 4. Pérezová (Kol.) 234 (104+130), 5. Gurrolová (Mex.) 220 (100+120), 6. Bordignonová (It.) 217 (98+119)
Ragby - muži:
Skupina A:
USA - Argentina 14:17 (0:7), Fidži - Brazílie 40:12 (7:5), USA - Brazílie 26:0 (14:0), Fidži - Argentina 21:14 (7:7)
Skupina B:
Austrálie - Francie 14:31 (0:17), JAR - Španělsko 24:0 (14:0), Austrálie - Španělsko 26:12 (14:12), JAR - Francie 26:0 (19:0)
Plavání:
Muži - finále:
200 m mot.: 1. Phelps (USA) 1:53,36, 2. Sakai (Jap.) 1:53,40, 3. Tamas Kenderesi (Maď.) 1:53,62, 4. Le Clos (JAR) 1:54,06, 5. Seto (Jap.) 1:54,82, 6. Bromer (Dán.) 1:55,64, 7. Cseh (Maď.) 1:56,24, 8. Croenen (Belg.) 1:57,04.
4x200 m vol. zp.: 1. USA (Dwyer, Haas, Lochte, Phelps) 7:00,66, 2. Británie (Milne, Scott, Wallace, Guy) 7:03,13, 3. Japonsko (Hagino, Ehara, Kobori, Macuda) 7:03,50, 4. Austrálie 7:04,18, 5. Rusko 7:05,70, 6. Německo 7:07,28, 7. Nizozemsko 7:09,10, 8. Belgie 7:11,64.
Ženy - finále:
200 m vol. zp.: 1. Ledecká (USA) 1:53,73, 2. Sjöströmová (Švéd.) 1:54,08, 3. McKeonová (Austr.) 1:54,92, 4. Pellegriniová (It.) 1:55,18, 5. Šen Tuo (Čína) a Barrattová (Austr.) obě 1:55,25, 7. Colemanová (Švéd.) 1:56,27, 8. Bonnetová (Fr.) 1:56,29, ...v rozplavbách 31. Seemanová (ČR) 2:00,26.
200 m pol. z.: 1. Hosszúová (Maď.) 2:06,58, 2. O'Connorová (Brit.) 2:06,88, 3. DiRadová 2:08,79, 4. Margalisová (obě USA) 2:09,21, 5. Couttsová (Austr.) 2:10,88, 6. Pickremová (Kan.) 2:11,22, 7. Andrejevová (Rus.) 2:12,28, 8. Jie Š'-wen (Čína) 2:13,56, ...v rozplavbách 21. Závadová 2:14,45, 36. Baumrtová (obě ČR) 2:17,21.
Basketbal - muži:
Skupina B:
Litva - Nigérie 89:80 (13:16, 36:41, 65:54), Argentina - Chorvatsko 90:82 (22:22, 46:40, 73:54).
Basketbal - ženy:
Skupina A:
Turecko - Japonsko 76:62 (38:23).
Fotbal - ženy:
Skupina E:
JAR - Brazílie 0:0.
Čína - Švédsko 0:0.
Skupina G:
Kolumbie - USA 2:2 (1:1) Branky: 26. a 90. Usmeová - 41. Dunnová, 60. Pughová.
Francie - Nový Zéland 3:0 (1:0) Branky: 63. a 90.+2 z pen. Necibová, 38. Le Sommerová.
Čtvrtfinálové dvojice (12. srpna):
USA - Švédsko, Německo - Čína, Kanada - Francie, Brazílie - Austrálie.
Diskuse
Diskuze u článků starších půl roku z důvodu neaktuálnosti již nezobrazujeme. Vaše redakce.