S pocitem křivdy opouštěli ostravský trávník fotbalisté Karviné. Ačkoliv ve slezském derby a v souboji dvou týmů z konce tabulky vedli nad Baníkem 1:0, nakonec po gólu Milana Baroš pět minut před koncem utkání prohráli 1:2.
Karvinští se zlobili za situaci před rozhodujícím momentem. Podle Tomáše Wágnera, který jako střídající hráč ve druhé půli poslal Karvinou do vedení, gólovému centru předcházel faul ze strany domácího Petra Bredy.
"Ještě že to bylo v televizi. Zpracovával jsem si balon a on mě kopl do nohy. Pomezní stojí tři metry od toho, to musel vidět. Nevím, co na to říct," řekl Wágner novinářům.
Karvinskými při odchodu ze hřiště cloumaly emoce. "Byl to zápas o hodně a bylo to na tom utkání vidět. Jsem zklamaný, mám v sobě velké emoce. Všichni v republice, co se na to koukali, musí vnímat, že cítíme křivdu. Celé mužstvo tam nechalo všechno a nezasloužili jsme si prohrát takhle. Jak to říct... Když prohrajeme po faulu a po ofsajdu," řekl Wágner.
Štvalo ho, že za stavu 1:1 po jeho přihrávce lépe nevyřešil situaci Letič. "Tohle jsme měli proměnit a mohli jsme si odvézt tři body," řekl Wágner.
Baník se díky výhře po třinácti kolech bez vítězství bodově dotáhl na svého slezského rivala. "Důležitost zápasu byla velká. Věděli jsme, o co jde. Ostrava ale udělala všechno pro to, aby vyhrála," řekl Wágner.