MS ve fotbale 2014
Program a výsledky
28.05.2014 10:54 Aktualizováno 26.06. 08:28
HERNÍ SYSTÉM
Na fotbalový šampionát se kvalifikovalo 32 národních týmů, které jsou po čtyřech rozděleny do základních skupin A-H. V rámci skupiny se týmy utkají systémem každý s každým a dvě nejlepší reprezentace postoupí do osmifinále. Tím startuje play-off turnaje, které se hraje vyřazovacím způsobem. Finále je na programu 13. července v Rio de Janeiru.
Čtvrtek 12. června
Skupina A:
Brazílie - Chorvatsko 3:1
Pátek 13. června
Skupina A:
Mexiko - Kamerun 1:0
Skupina B:
Španělsko - Nizozemsko 1:5
Chile - Austrálie 3:1
Sobota 14. června
Skupina C:
Kolumbie - Řecko 3:0
Skupina D:
Uruguay - Kostarika 1:3
Skupina C:
Pobřeží slonoviny - Japonsko 2:1
Neděle 15. června
Skupina D:
Anglie - Itálie 1:2
Skupina E:
Švýcarsko - Ekvádor 2:1
Francie - Honduras 3:0
Skupina F:
Argentina - Bosna a Hercegovina 2:1
Pondělí 16. června
Skupina G:
Německo - Portugalsko 4:0
Skupina F:
Írán - Nigérie 0:0
Skupina G:
Ghana - USA 1:2
Úterý 17. června
Skupina H:
Belgie - Alžírsko 2:1
Skupina A:
Brazílie - Mexiko 0:0
Skupina H:
Rusko - Jižní Korea 1:1
Středa 18. června
Skupina B:
Austrálie - Nizozemsko 2:3
Španělsko - Chile 0:2
Skupina A:
Kamerun - Chorvatsko 0:4
Čtvrtek 19. června
Skupina C:
Kolumbie - Pobřeží slonoviny 2:1
Skupina D:
Uruguay - Anglie 2:1
Skupina C:
Japonsko - Řecko 0:0
Pátek 20. června
Skupina D:
Itálie - Kostarika 0:1
Skupina E:
Švýcarsko - Francie 2:5
Honduras - Ekvádor 1:2
Sobota 21. června
Skupina F:
Argentina - Írán 1:0
Skupina G:
Německo - Ghana 2:2
Skupina F:
24.00 Nigérie - Bosna a Hercegovina 1:0
Neděle 22. června
Skupina H:
Belgie - Rusko 1:0
Jižní Korea - Alžírsko 2:4
Skupina G:
USA - Portugalsko 2:2
Pondělí 23. června
Skupina B:
Austrálie - Španělsko 0:3
Nizozemsko - Chile 2:0
Skupina A:
Kamerun - Brazílie 1:4
Chorvatsko - Mexiko 1:3
Úterý 24. června
Skupina D:
Itálie - Uruguay 0:1
Kostarika - Anglie 0:0
Skupina C:
Japonsko - Kolumbie 1:4
Řecko - Pobřeží slonoviny 2:1
Středa 25. června
Skupina F:
Nigérie - Argentina 2:3
Bosna a Hercegovina - Írán 3:1
Skupina E:
Honduras - Švýcarsko 0:3
Ekvádor - Francie 0:0
Čtvrtek 26. června
Skupina G:
USA - Německo 0:1
Portugalsko - Ghana 2:1
Skupina H:
Jižní Korea - Belgie 0:1
Alžírsko - Rusko 1:1
Sobota 28. června
Osmifinále:
Brazílie - Chile 2:1 PP
Kolumbie - Uruguay 2:0
Neděle 29. června
Osmifinále:
Nizozemsko - Mexiko 2:1
Kostarika - Řecko 2:1 PP
Pondělí 30. června
Osmifinále:
18.00 Francie - Nigérie 2:0
22.00 Německo - Alžírsko 2:1 v pr.
Úterý 1. července
Osmifinále:
Argentina - Švýcarsko 1:0 PP
Belgie - USA 2:1 PP
Pátek 4. července
Čtvrtfinále:
Francie - Německo 0:1
Brazílie - Kolumbie 2:1
Sobota 5. července
Čtvrtfinále:
Argentina - Belgie 1:0
Nizozemsko - Kostarika 1:0 PP
Úterý 8. července
Semifinále:
Brazílie - Německo 1:7
Středa 9. července
Semifinále:
Nizozemsko - Argentina 0:1 PP
Sobota 12. července
O třetí místo:
Brazílie - Nizozemsko 0:3
Neděle 13. července
Finále:
Německo - Argentina 1:0 V PROD.