Program MS ve fotbale v JAR 2010
08.06.2010 13:47
Skupina A
11. června 16:00 JAR - Mexiko 1:1
11. června 20:30 Uruguay - Francie 0:0
16. června 20:30 JAR - Uruguay 3:0
17. června 20:30 Francie - Mexiko 0:2
22. června 16:00 Mexiko - Uruguay 0:1
22. června 16:00 Francie - JAR 1:2
Skupina B
12. června 13:30 Korejská republika - Řecko 2:0
12. června 16:00 Argentina - Nigérie 1:0
17. června 13:30 Argentina - Korejská republika 4:1
17. června 16:00 Řecko - Nigérie 2:1
22. června 20:30 Nigérie - Korejská republika 2:2
22. června 20:30 Řecko - Argentina 0:2
Skupina C
12. června 20:30 Anglie - USA 1:1
13. června 13:30 Alžírsko - Slovinsko 0:1
18. června 16:00 Slovinsko - USA 2:2
18. června 20:30 Anglie - Alžírsko 0:0
23. června 16:00 Slovinsko - Anglie 0:1
23. června 16:00 USA - Alžírsko 1:0
Skupina D
13. června 16:00 Srbsko - Ghana 0:1
13. června 20:30 Německo - Austrálie 4:0
18. června 13:30 Německo - Srbsko 0:1
19. června 16:00 Ghana - Austrálie 1:1
23. června 20:30 Ghana - Německo 0:1
23. června 20:30 Austrálie - Srbsko 2:1
Skupina E
14. června 13:30 Nizozemsko - Dánsko 2:0
14. června 16:00 Japonsko - Kamerun 1:0
19. června 13:30 Nizozemsko - Japonsko 1:0
19. června 20:30 Kamerun - Dánsko 1:2
24. června 20:30 Dánsko - Japonsko 1:3
24. června 20:30 Kamerun - Nizozemsko 1:2
Skupina F
14. června 20:30 Itálie - Paraguay 1:1
15. června 13:30 Nový Zéland - Slovensko 1:1
20. června 13:30 Slovensko - Paraguay 0:2
20. června 16:00 Itálie - Nový Zéland 1:1
24. června 16:00 Slovensko - Itálie 3:1
24. června 16:00 Paraguay - Nový Zéland 0:0
Skupina G
15. června 16:00 Pobřeží slonoviny - Portugalsko 0:0
15. června 20:30 Brazílie - KLDR 2:1
20. června 20:30 Brazílie - Pobřeží slonoviny 3:1
21. června 13:30 Portugalsko - KLDR 7:0
25. června 16:00 Portugalsko - Brazílie 0:0
25. června 16:00 KLDR - Pobřeží slonoviny 0:3
Skupina H
16. června 13:30 Honduras - Chile 0:1
16. června 16:00 Španělsko - Švýcarsko 0:1
21. června 16:00 Chile - Švýcarsko 1:0
21. června 20:30 Španělsko - Honduras 2:0
25. června 20:30 Chile - Španělsko 1:2
25. června 20:30 Švýcarsko - Honduras 0:0
Osmifinále:
26. června 16:00 Uruguay - Korea 2:1
26. června 20:30 USA - Ghana 1:2
27. června 16:00 Německo - Anglie 4:1
27. června 20:30 Argentina - Mexiko 3:1
28. června 16:00 Nizozemsko - Slovensko 2:1
28. června 20:30 Brazílie - Chile 3:0
29. června 16:00 Paraguay - Japonsko 0:0 (5:3 pen.)
29. června 20:30 Španělsko - Portugalsko 1:0
Čtvrtfinále:
2. července 16:00 Nizozemsko - Brazílie 2:1
2. července 20:30 Uruguay - Ghana 1:1 (4:2 pen.)
3. července 16:00 Argentina - Německo 0:4
3. července 20:30 Španělsko - Paraguay 1:0
Semifinále:
6. července 20:30 Uruguay - Nizozemsko 2:3
7. července 20:30 Německo - Španělsko 0:1
O 3. místo:
10. července 20:30 Uruguay - Německo 2:3
Finále
11. července 20:30 Nizozemsko - Španělsko 0:1p
Diskuse
Diskuze u článků starších půl roku z důvodu neaktuálnosti již nezobrazujeme. Vaše redakce.