Program první fotbalové ligy ročníku 2007/08
26.06.2007 14:32
1. kolo - 4. srpna:
Mladá Boleslav - Viktoria Žižkov, Jablonec - Slavia Praha, Kladno - Teplice, České Budějovice - Sigma Olomouc, SIAD Most - Viktoria Plzeň, Brno - Tescoma Zlín, Bohemians 1905 - Baník Ostrava, Sparta Praha - Slovan Liberec.
2. kolo - 11. srpna:
Baník Ostrava - SIAD Most, Slovan Liberec - Bohemians 1905, Tescoma Zlín - České Budějovice, Viktoria Plzeň - Sparta Praha, Teplice - Jablonec, Sigma Olomouc - Mladá Boleslav, Viktoria Žižkov - Brno, Slavia Praha - Kladno.
3. kolo - 18. srpna:
Jablonec - Mladá Boleslav, Kladno - Viktoria Žižkov, České Budějovice - Slavia Praha, SIAD Most - Teplice, Brno - Viktoria Žižkov, Bohemians 1905 - Sigma Olomouc, Sparta Praha - Tescoma Zlín, Baník Ostrava - Slovan Liberec.
4. kolo - 25. srpna:
Mladá Boleslav - Kladno, Jablonec - České Budějovice, Tescoma Zlín - Baník Ostrava, Viktoria Žižkov - Bohemians 1905, Teplice - Slovan Liberec, Sigma Olomouc - SIAD Most, Viktoria Žižkov - Sparta Praha, Slavia Praha - Brno.
5. kolo - 1. září:
Kladno - Jablonec, České Budějovice - Mladá Boleslav, SIAD Most - Slavia Praha, Brno - Teplice, Bohemians 1905 - Viktoria Žižkov, Sparta Praha - Sigma Olomouc, Baník Ostrava - Viktoria Plzeň, Slovan Liberec - Tescoma Zlín.
6. kolo - 15. září:
Mladá Boleslav - SIAD Most, Jablonec - Bohemians 1905, Kladno - České Budějovice, Viktoria Plzeň - Tescoma Zlín, Teplice - Sparta Praha, Sigma Olomouc - Brno, Viktoria Žižkov - Slovan Liberec, Slavia Praha - Baník Ostrava.
7. kolo - 22. září:
České Budějovice - Viktoria Žižkov, SIAD Most - Kladno, Brno - Jablonec, Bohemians 1905 - Slavia Praha, Sparta Praha - Mladá Boleslav, Baník Ostrava - Sigma Olomouc, Slovan Liberec - Viktoria Plzeň, Tescoma Zlín - Teplice.
8. kolo - 29. září:
Mladá Boleslav - Bohemians 1905, Jablonec - Sparta Praha, Kladno - Brno, České Budějovice - SIAD Most, Teplice - Viktoria Plzeň, Sigma Olomouc - Slovan Liberec - Viktoria Žižkov - Baník Ostrava, Slavia Praha - Tescoma Zlín.
9. kolo - 6. října:
SIAD Most - Jablonec, Brno - Mladá Boleslav, Bohemians 1905 - České Budějovice, Sparta Praha - Slavia Praha, Baník Ostrava - Teplice, Slovan Liberec - Kladno, Tescoma Zlín - Sigma Olomouc, Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov.
10. kolo - 20. října:
Mladá Boleslav - Slovan Liberec, Jablonec - Baník Ostrava, Kladno - Bohemians 1905, České Budějovice - Sparta Praha, SIAD Most - Brno, Sigma Olomouc - Teplice, Viktoria Žižkov - Tescoma Zlín, Slavia Praha - Viktoria Plzeň.
11. kolo - 27. října:
Brno - České Budějovice, Bohemians 1905 - SIAD Most, Sparta Praha - Kladno, Baník Ostrava - Mladá Boleslav, Slovan Liberec - Slavia Praha, Tescoma Zlín - Jablonec, Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc, Teplice - Viktoria Žižkov.
12. kolo - 3. listopadu:
Mladá Boleslav - Tescoma Zlín, Jablonec - Slovan Liberec, Kladno - Viktoria Plzeň, České Budějovice - Baník Ostrava, SIAD Most - Sparta Praha, Brno - Bohemians 1905, Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc, Slavia Praha - Teplice.
13. kolo - 10. listopadu:
Sparta Praha - Bohemians 1905, Baník Ostrava - Brno, Slovan Liberec - SIAD Most, Tescoma Zlín - Kladno, Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav, Teplice - České Budějovice, Sigma Olomouc - Jablonec, Viktoria Žižkov - Slavia Praha.
14. kolo - 24. listopadu:
Mladá Boleslav - Teplice, Jablonec - Viktoria Plzeň, Kladno - Baník Ostrava, České Budějovice - Slovan Liberec, SIAD Most - Viktoria Žižkov, Brno - Sparta Praha, Bohemians 1905 - Tescoma Zlín, Slavia Praha - Sigma Olomouc.
15. kolo - 1. prosince:
Baník Ostrava - Sparta Praha, Slovan Liberec - Brno, Tescoma Zlín - SIAD Most, Viktoria Plzeň - České Budějovice, Teplice - Bohemians 1905, Sigma Olomouc - Kladno, Viktoria Žižkov - Jablonec, Slavia Praha - Mladá Boleslav.
16. kolo - 8. prosince:
SIAD Most - Baník Ostrava, Bohemians 1905 - Slovan Liberec, České Budějovice - Tescoma Zlín, Sparta Praha - Viktoria Plzeň, Jablonec - Teplice, Mladá Boleslav - Sigma Olomouc, Brno - Viktoria Žižkov, Kladno - Slavia Praha.
17. kolo - 16. února:
Mladá Boleslav - Jablonec, Viktoria Žižkov - Kladno, Slavia Praha - České Budějovice, Teplice - SIAD Most, Viktoria Plzeň - Brno, Sigma Olomouc - Bohemians 1905, Tescoma Zlín - Sparta Praha, Slovna Liberec - Baník Ostrava.
18. kolo - 23. února:
Kladno - Mladá Boleslav, České Budějovice - Jablonec, Baník Ostrava - Tescoma Zlín, Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň, Slovan Liberec - Teplice, SIAD Most - Sigma Olomouc, Sparta Praha - Viktoria Žižkov, Brno - Slavia Praha.
19. kolo - 1. března
Jablonec - Kladno, Mladá Boleslav - České Budějovice, Slavia Praha - SIAD Most, Teplice - Brno, Viktoria Žižkov - Bohemians 1905, Sigma Olomouc - Sparta Praha, Viktoria Plzeň - Baník Ostrava, Tescoma Zlín - Slovan Liberec.
20. kolo - 8. března
SIAD Most - Mladá Boleslav, Bohemians 1905 - Jablonec, České Budějovice - Kladno, Tescoma Zlín - Viktoria Plzeň, Sparta Praha - Teplice, Brno - Sigma Olomouc, Slovan Liberec - Viktoria Žižkov, Baník Ostrava - Slavia Praha.
21. kolo - 15. března
Viktoria Žižkov - České Budějovice, Kladno - SIAD Most, Jablonec - Brno, Slavia Praha - Bohemians 1905, Mladá Boleslav - Sparta Praha, Sigma Olomouc - Baník Ostrava, Viktoria Plzeň - Slovan Liberec, Teplice - Tescoma Zlín.
22. kolo - 22. března
Bohemians 1905 - Mladá Boleslav, Sparta Praha - Jablonec, Brno - Kladno, SIAD Most - České Budějovice, Viktoria Plzeň - Teplice, Slovan Liberec - Sigma Olomouc, Baník Ostrava - Viktoria Žižkov, Tescoma Zlín - Slavia Praha.
23. kolo - 29. března
Jablonec - SIAD Most, Mladá Boleslav - Brno, České Budějovice - Bohemians 1905, Slavia Praha - Sparta Praha, Teplice - Baník Ostrava, Kladno - Slovan Liberec, Sigma Olomouc - Tescoma Zlín, Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň.
24. kolo - 5. dubna:
Slovan Liberec - Mladá Boleslav, Baník Ostrava - Jablonec, Bohemians 1905 - Kladno, Sparta Praha - České Budějovice, Brno - SIAD Most, Teplice - Sigma Olomouc, Tescoma Zlín - Viktoria Žižkov, Viktoria Plzeň - Slavia Praha.
25. kolo - 12. dubna:
České Budějovice - Brno, SIAD Most, Bohemians 1905, Kladno - Sparta Praha, Mladá Boleslav - Baník Ostrava, Slavia Praha - Slovan Liberec, Jablonec - Tescoma Zlín, Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň, Viktoria Žižkov - Teplice.
26. kolo - 19. dubna:
Tescoma Zlín - Mladá Boleslav, Slovan Liberec - Jablonec, Viktoria Plzeň - Kladno, Baník Ostrava - České Budějovice, Sparta Praha - SIAD Most, Bohemians 1905 - Brno, Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov, Teplice - Slavia Praha.
27. kolo - 26. dubna:
Bohemians 1905 - Sparta Praha, Brno - Baník Ostrava, SIAD Most - Slovan Liberec, Kladno - Tescoma Zlín, Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň, České Budějovice - Teplice, Jablonec - Sigma Olomouc, Slavia Praha - Viktoria Žižkov.
28. kolo - 3. května:
Teplice - Mladá Boleslav, Viktoria Plzeň - Jablonec, Baník Ostrava - Kladno, Slovan Liberec - České Budějovice, Viktoria Žižkov - SIAD Most, Sparta Praha - Brno, Tescoma Zlín - Bohemians 1905, Sigma Olomouc - Slavia Praha.
29. kolo - 12. května:
Sparta Praha - Baník Ostrava, Brno - Slovan Liberec, SIAD Most - Tescoma Zlín, České Budějovice - Viktoria Plzeň, Bohemians 1905 - Teplice, Kladno - Sigma Olomouc, Jablonec - Viktoria Žižkov, Mladá Boleslav - Slavia Praha.
30. kolo - 19. května:
Viktoria Žižkov - Mladá Boleslav, Slavia Praha - Jablonec, Teplice - Kladno, Sigma Olomuc - České Budějovice, Viktoria Plzeň - SIAD Most, Tescoma Zlín - Brno, Baník Ostrava - Bohemians 1905, Slovan Liberec - Sparta Praha.
Diskuse
Diskuze u článků starších půl roku z důvodu neaktuálnosti již nezobrazujeme. Vaše redakce.