Sledovali jsme ON-LINE: Češi porazili Lotyšsko 4:2

30.04.2011 20:00 Aktualizováno 30.04. 22:36

On-line

4:2

• Dobrý večer, vítejte u on-line reportáže z úvodního utkání českého národního týmu na hokejovém mistrovství světa, ve kterém se Češi utkají od 20.15 s Lotyšskem.

• Češi tímto utkání vykračují za vysněnou obhajobou mistrovského titulu, když loni senzačně triumfovali v Německu.

• V loňské sezoně se Češi s Lotyši utkali na olympiádě a mistrovství světa s Lotyšskem dohromady třikrát a třikrát vyhráli. Nejdramatičtější byl osmifinálový souboj ve Vancouveru, který pro sebe Češi získali až v prodloužení a vyhráli 3:2.

• Oba týmy už jsou na ledě, utkání během pár chvil začne.

• 00:01

Utkání Česko - Lotyšsko právě začalo.

• 00:25

Kombinace prvního útoku skončila nepřesnou Jágrovou přihrávkou.

• 00:45

Puk skončil v hledišti, vhazovat se bude ve středním pásmu.

• 01:30

Třetí česká formace zahájila útok z poza vlastní branky.

• 01:59

O první střelu utkání se postaral Krajíček, lotyšského gólmana ale nepřekvapil.

• 03:11

Do obrovské šance se dostal první útok- Nejprve střílel nebezpečně Červenka, poté se po Židlického přihrávce dostal k puku na brankovišti Jágr, ale blafák nedotáhl.

• 03:17

Lotyši hráli v šesti, Česko má k dispozici první přesilovou hru.

• 04:13

Druhá česká formace s Eliášem, Michálkem a Havlátem uzamkla na minutu svého soupeře, místo branky ale nakonec faulovala. Bude se hrát čtyři na čtyři.

• 05:02

Voráček ztratil puk v útočném pásmu.

• 05:17

Začala zkrácená lotyšská přesilovka.

• 06:13

Češi se bez problémů ubránili, pokračuje se pět na pět.

• 06:54

Snažení elitní Jágrovy formace skončilo zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude před Pavelcem.

• 07:35

Ofside českého týmu, hra se zatím odehrává převážně ve středním pásmu.

• 08:09

První závar před Pavelcem. Dva Češi se srazili na vlastní modré čáře a následně si dal Čáslava málem vlastní gól. Nakonec se ale podařilo Čechům vyhodit.

• 08:44

Martínkova střela od modré skončila na chráničích lotyšského gólmana.

• 09:04

Tak to je šok. První kloudná lotyšská akce, při které si Darzinš najel mezi kruhy a propálil Pavelce! 0:1

Autor: - red -