Češi si s chutí zastříleli. Itálii potupili osmi góly

Obnovit

• 60:00

Konec utkání.

• 57:58

GÓÓÓL!!! O pouhých šestnáct sekund později se trefil přízemní střelou MICHAEL FROLÍK a Italové už dostávají tradiční příděl na letošním šampionátu. Asistence: Jan Kolář.

• 57:42

GÓÓÓL!!! Další branku přidává DMITRIJ JAŠKIN, který se opět prosadil z hranice kruhu a Češi už mají luxusní náskok. Asistence: David Musil, Michal Řepík.

• 57:19

Famózní zákrok si nyní připsal De Filippo. Kovář našel ideálně Gulaše, na kterého čekala prázdná branka. Italský gólman však stihl přemístit svůj beton.

• 56:02

GÓÓÓL!!! V závěru zápasu přidávají Češi šestý gól. Po nádherné kombinaci se sice napoprvé DOMINIK SIMON neprosadil, ale z dorážky dostal kotouč mezi nohy De Filippa do branky. Asistence: Jakub Voráček, Michael Frolík.

• 54:55

Řepík z otočky našel pouze beton italského brankáře.

• 53:25

Kovář si najel do nadějné pozice mezi kruhy, De Filippo vyáží puk do rohu.

• 51:28

Kubalík v další obrovské příležitostí, v zápase již třetí. Kotouč se dostal k němu před brankoviště, český útočník však nedokázal zvednout kotouč a trefil opět De Filippa.

• 50:50

Češi dominují na kotouči a soupeři ho poslední dvě minuty nepůjčili, do zakončení se jim ale moc nechce.

• 48:45

Češi jsou kompletní, navíc se hraje ve středním pásmu.

• 46:45

Také Češi si nepohlídali střídání a poprvé v zápase půjdou do čtyř.

• 46:14

Češi jeli dva na jednoho. Chytil ale pokazil přihrávku a z akce tak sešlo.

• 44:25

Vrána hledal před brnakou Faksu, ten se pokoušel nasměrovat puk na De Filippa, nicméně italský gólman výborně zasáhl.

• 43:20

Nebezpečná teč Italů, kterou musel Francouz likvidovat betonem.

• 42:50

Češi se ani napotřetí nevyvarovali slabšího vstupu do třetiny. Italové zatím moc pod tlakem nebyli.

• 41:10

Palát se dral před branku, ale kotouč se k němu nedostal.

• 40:01

Třetí třetina začala.

• 40:00

Začátek prostřední části byl z české strany vlažný, od gólu Gudase se ale otřepali a začali dominovat. Výsledkem je z toho průběžné vedení 5:0 po čtyřiceti minutách a dalších dvacet před námi. Třetí třetina začne ve 21:50.