Rozlosování a výsledky
27.04.2007 13:54 Aktualizováno 13.05. 21:05
Skupina E (Chodynka): 1A, 2A, 3A, 1D, 2D, 3D
3. 5. 14:15 Švýcarsko - Finsko 0:2
3. 5. 18:15 Švédsko - Dánsko 5:2
4. 5. 18:15 Rusko - Itálie 3:0
5. 5. 14:15 Švýcarsko - Dánsko 4:1
5. 5. 18:15 Itálie - Finsko 0:3
6. 5. 14:15 Rusko - Švýcarsko 6:3
6. 5. 18:15 Švédsko - Finsko 1:0
7. 5. 14:15 Itálie - Dánsko 2:5
7. 5. 18:15 Švédsko - Rusko 2:4
Konečná tabulka: 1. Rusko 5 5 0 0 0 27:10 15 2. Švédsko 5 4 0 0 1 21:7 12 3. Finsko 5 3 0 0 2 15:8 9 4. Švýcarsko 5 2 0 0 3 9:16 6 5. Dánsko 5 1 0 0 4 11:26 3 6. Itálie 5 0 0 0 5 4:20 0
Skupina F (Mytišči): 1B, 2B, 3B, 1C, 2C, 3C
3. 5. 14:15 USA - Slovensko 4:2
3. 5. 18:15 Česko - Německo 0:2
4. 5. 14:15 Kanada - Bělorusko 6:2
5. 5. 14:15 USA - Německo 3:0
5. 5. 18:15 Česko - Slovensko 2:3
6. 5. 14:15 Slovensko - Bělorusko 4:3
6. 5. 18:15 Česko - Kanda 3:4 po prodl.
7. 5. 14:15 Bělorusko - Německo 5:6
7. 5. 18:15 Kanada - USA 6:3
Konečná tabulka: 1. Kanada 5 4 1 0 0 24:15 14 2. USA 5 3 0 0 2 18:13 9 3. Slovensko 5 3 0 0 2 18:15 9 4. Česko 5 2 0 1 2 17:14 7 5. Německo 5 2 0 0 3 11:16 6 6. Bělorusko 5 0 0 0 5 14:29 0
Skupina G – o udržení: 4A, 4B, 4C, 4D
4. 5. 14:15 Rakousko - Norsko 2:3 po prodl.
4. 5. 18:15 Lotyšsko - Ukrajina 5:0
6. 5. 10:15 Lotyšsko - Rakousko 5:1
6. 5. 10:15 Ukrajina - Norsko 3:2
7. 5. 10:15 Rakousko - Ukrajina 8:4
7. 5. 10:15 Lotyšsko - Norsko 4:7
Play off (Chodynka):
9. 5. 14:15 Rusko - Česko 4:0
9. 5. 18:15 Švédsko - Slovensko 7:4
10.5. 14:15 Kanada - Švýcarsko 5:1
10.5. 18:15 USA - Finsko 4:5
12. 5. 13:15 Rusko - Finsko 2:1 po prodl.
12. 5. 17:15 Kanada - Švédsko 4:1
13. 5. 14:15 Rusko - Švédsko 3:1
13. 5. 18:15 Finsko - Kanada 2:4
Skupina A (Chodynka): Švédsko, Švýcarsko, Lotyšsko, Itálie
28.4. 14:15 Švýcarsko - Lotyšsko 2:1
28.4. 18:15 Švédsko - Itálie 7:1
30.4. 14:15 Švýcarsko - Itálie 2:1
30.4. 18:15 Lotyšsko - Švédsko 8:2
2. 5. 14:15 Itálie - Lotyšsko 4:3
2. 5. 18:15 Švédsko - Švýcarsko 6:0
Tabulka:1. Švédsko 3 3 0 0 0 21:3 9 2. Švýcarsko 3 2 0 0 1 4:8 6 3. Itálie 3 0 1 0 2 6:12 2 4. Lotyšsko 3 0 0 1 2 6:14 1
Skupina B (Mytišči): Česká republika, USA, Bělorusko, Rakousko
27.4. 14:15 USA - Rakousko 6:2
27.4. 18:15 Bělorusko - ČESKO 2:8
29.4. 14:15 ČESKO - Rakousko 6:1
29.4. 18:15 USA - Bělorusko 5:1
1. 5. 14:15 Rakousko - Bělorusko 2:5
1. 5. 18:15 ČESKO - USA 4:3
Tabulka:
1. | ČR | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 18:6 | 9 |
2. | USA | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 14:7 | 6 |
3. | Bělorusko | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8:15 | 3 |
4. | Rakousko | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5:17 | 0 |
Skupina C (Mytišči): Kanada, Slovensko, Německo, Norsko
28.4. 14:15 Německo - Kanada 2:3
28.4. 18:15 Slovensko - Norsko 3:0
30.4. 14:15 Slovensko - Německo 5:1
30.4. 18:15 Kanada - Norsko 4:2
2. 5. 14:15 Norsko - Německo 3:5
2. 5. 18:15 Kanada - Slovensko 5:4
Tabulka:
1. | Kanada | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 12:8 | 9 |
2. | Slovensko | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 12:6 | 6 |
3. | Německo | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8:11 | 3 |
4. | Norsko | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5:12 | 0 |
Skupina D (Chodynka): Finsko, Rusko, Ukrajina, Dánsko
27.4. 15:15 Ukrajina - Finsko 0:5
27.4. 19:15 Rusko - Dánsko 9:1
29.4. 14:15 Finsko - Dánsko 6:2
29.4. 18:15 Rusko - Ukrajina 8:1
1. 5. 14:15 Dánsko - Ukrajina 4:3
1. 5. 18:15 Finsko - Rusko 4:5
Tabulka:
1. | Rusko | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 22:6 | 9 |
2. | Finsko | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 15:7 | 6 |
3. | Dánsko | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7:18 | 3 |
4. | Ukrajina | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4:17 | 0 |
Poznámka: Začátky zápasů jsou uvedeny ve středoevropském čase.
Diskuse
Diskuze u článků starších půl roku z důvodu neaktuálnosti již nezobrazujeme. Vaše redakce.