01.01.2014 12:32

Běžkyně na lyžích Jacobsenová.

Konec kariéry
Jacobsenová se chce stát lékařkou

Norská běžkyně na lyžích Astrid Jacobsenová ukončila ve 33 letech úspěšnou kariéru. Olympijskou vítězku a trojnásobnou mistryni světa utvrdila současná... více

Radost norské lyžařky Therese Johaugové.

Běh na lyžích
Johaugová vybojovala křišťálový glóbus, Razýmová bodovala

Norská lyžařka Therese Johaugová slaví potřetí v kariéře křišťálový glóbus ze celkové vítězství ve Světovém poháru. Trofej si s předstihem zajistila, přestože... více

Norská lyžařka Therese Johaugová.

Johaugová překonala rekord Björgenové, slaví i Niskanen

Aktualizováno 29.02. 14:15Norská lyžařka Therese Johaugová potvrdila nadvládu ve Světovém poháru i v Lahti, kde v sobotu vyhrála běh na 10 km klasicky a ovládla šestý z posledních sedmi... více

Norský běžec na lyžích Johannes Hösflot Klaebo.

Běžecké lyžování
Novák a Janatová bodovali ve sprintu. Zvítězili favorité

Oba čeští běžci na lyžích bodovali ve sprintu Světového poháru v Aare, který byl třetí zastávkou šestidílné skandinávské Ski Tour. Kateřina Janatová skončila... více