V pražských Strašnicích v úterý ráno vykolejila tramvaj po srážce s osobním autem. Zraněného jednapadesátiletého muže s pohmožděným hrudníkem odvezli záchranáři do vinohradské nemocnice.
Pražští hasiči a mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová informovali také o kolizi tramvaje s osobním autem ve Vršovické ulici, při které byla zraněna šestatřicetiletá žena. Obě nehody zastavily provoz tramvají.
Ve Strašnicích se auto s tramvají srazilo v Průběžné ulici u zastávky Dubečská krátce před 8.00. Na koleje tramvaj vrátili hasiči. Provoz mezi zastávkami Strašnická a Nádraží Hostivař zajišťovaly náhradní autobusy. Tramvaje se sem vrátily po víc než hodině, vyplývá z informací na webu pražského dopravního podniku. Nehoda podle informací policie omezila také provoz aut v Průběžné ulici.
Ve Vršovicích se nehoda stala kolem 9.15 poblíž zastávky Nádraží Vršovice. Řidička auta s úrazem hlavy skončila také ve vinohradské nemocnici, vyplývá z vyjádření Poštové na twitteru. Tramvaje v úseku Koh-i-noor - Otakarova dopravní podnik odklonil.