FOTO: Novorozený syn Markéty Plecháčové je opravdový fešák

Relax
28. 9. 2016 13:02
Markéta Jakšlová s manželem.
Markéta Jakšlová s manželem.

Tak to je skvělá zpráva! Zpěvačka Markéta Plecháčová (31) z hudebního dua Verona porodila v roudnické nemocnici, ve které je zároveň patronkou, syna. Zpěvačka i miminko jsou v naprostém pořádku a cítí se výborně.

Zpěvačka teď prožívá jedny z nejšťastnějších chvil v životě. Porod probíhal rychle a bez komplikací. Chlapeček dostal od rodičů jméno Max. "Jsme moc šťastní, že je Maxík už s námi a je samozřejmě naprosto úžasný! Pan primář Havlík i porodní asistentka Lenka Cimlerová se o nás po celou dobu pečlivě starali, takže i v těch nejtěžších chvílích jsem se cítila v bezpečí a dobrých rukou, což je pro rodící maminku jistě velikou pomocí," byla Markéta ndšená bezprostředně po porodu.

"Prostředí, ve kterém trávíme první dny jako rodinka, je naprosto úžasné, takže bych tímto ráda poděkovala všem, kteří se tu na chodu porodnice a velmi příjemné atmosféře podílí," uvedla šťastná maminka.

Autor: jma

Další čtení

Radan Gocal: Auto můžeme vyměnit, ale tělo ne

Relax
27. 4. 2025
4/2025 INTERVIEW

Zdeněk Troška: Co si myslí kritici, je mi zcela u…

Relax
25. 4. 2025
4/2025 INTERVIEW

Chat: Jak na správnou epilaci?

Relax
24. 4. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ