Hamé startuje reklamní kampaň s českými biatlonisty

Relax
6. 12. 2013 09:12
bez popisku 588073
bez popisku 588073

Reklamní kampaň spojenou s českým biatlonem spouští společnost Hamé. Objeví se v ní i úspěšní reprezentanti Gabriela Soukalová, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr. Kampaň startuje na vlnách Radiožurnálu a na billboardech a bigboardech. Následovat bude reklama v televizi, na internetu a v tisku.

Společnost v průběhu kampaně na trh uvede edici "biatlonových" produktů, například džemy, bagety či řadu prémiových masových výrobků. "Věříme v úspěchy českých reprezentantů, letošní olympijskou sezónu rozjeli skvěle. Chceme být aktivní hned od začátku a využít všech možných nástrojů pro prezentaci biatlonu jako atraktivního sportu a spojit s ním i společnost Hamé a naše výrobky," říká Marcela Mitáčková, ředitelka pro marketing a vývoj společnosti Hamé.

V současnosti již fungují webové stránky www.fandimebiatlonu.cz, na nichž chce Hamé připravit například soutěže pro veřejnost. Příznivci biatlonu mohou podpořit české reprezentanty také na Facebooku na nové fanouškovské stránce Fandíme biatlonu, kterou zřídil Český svaz biatlonu za podpory společnosti Hamé. Na tomto profilu najdou fanoušci aktuální informace z dění v českém biatlonu a mohou se těšit i na zajímavosti ze zákulisí a postřehy samotných českých reprezentantů.

Televizní kampaň je připravená

Hlavními hvězdami televizních spotů, které začnou na televizních obrazovkách běžet v lednu příštího roku, budou biatlonoví reprezentanti Gabriela Soukalová, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr. V nových spotech si olympionici pochutnají na prémiových produktech Hamé,
poprvé bude předvedena také známá paštika Májka s novými recepturami a v novém skleněném obalu. Televizní spoty, které společnost v rámci kampaně nasadí, využijí dvojsmyslnost sportovního komentáře k propojení biatlonu a kvalitní stravy. Televizní spoty bude doprovázet reklama na internetu a v tisku.

Hamé se do sportovního marketingu vrátilo po několika letech. V letech 2002 až 2007 byla společnost generálním sponzorem hokejového týmu HC Hamé Zlín.

Autor: - red -Foto: archiv

Další čtení

Soutěž o vstupenky na výstavu Back in Time

Relax
28. 4. 2025

Radan Gocal: Auto můžeme vyměnit, ale tělo ne

Relax
27. 4. 2025
4/2025 INTERVIEW

Zdeněk Troška: Co si myslí kritici, je mi zcela u…

Relax
25. 4. 2025
4/2025 INTERVIEW

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ